5064 Golvurnor
ett par, Kina. Höjd: 95 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 mars 2021 -
6027 Golvurnor
Ett par, Kina, nutida. Höjd: 61
Såld: 3.400 kr
Såldes den 8 april 2019 -
2235 Golvurnor
2 st. Kina, höjd: 47 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 4 maj 2015
7557 Golvurnor
1 par, Kina, skador, höjd: 37
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 augusti 2011 -
5851 Golvurnor
2 st, Kina, höjd: 33-35
Såld: 450 kr
Såldes den 23 november 2009 -
6201 Golvurnor
1 par, Kina, höjd: 95
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 juli 2009
4181 Golvurnor
1800-tal Kina, höjd: 44
Såld: 2.500 kr
Såldes den 20 april 2009 -
4061 Golvurnor
Såld: 5.700 kr
Såldes den 25 augusti 2008 -
6321 Golvurnor
1-par, Kina, höjd: 45
Såld: 900 kr
Såldes den 18 september 2006